Last minute Gran Canaria

Slunce po celý rok

Pokud hledáte dovolenou na poslední chvíli v hlavní sezoně, máte spoustu možností. Pokud ale chcete vyrazit na dovolenou na jaře, na podzim nebo dokonce v zimě na slunné místo, máte už volbu trochu složitější. Jedním z míst, kde máte jistotu slunce a příjemné teploty dokonce i v zimě, je Gran Canaria. Levný last minute zájezd na Gran Canarii je pak ideální volbou!

Jestli rádi objevujete nedaleké destinace, které voní exitikou, prohlédněte si i další oblasti z Kanárských ostrovu jako například Fuerteventrua, Lanzarote nebo Tenerife.

Pro každého něco

Kanárské ostrovy jsou známé svými možnostmi pro každou věkovou kategorii. Lákají vás turistická střediska, kde to žije po celý rok? Pak si rezervujte last minute dovolenou do Playa del Ingles nebo do Maspalomas. To jsou nejvíce vyhledávaná místa na španělském ostrově Gran Canaria. Tady si můžete užívat vodních sportů, nakupování v mnoha obchodech, které toho letovisko nabízí, a samozřejmě si můžete do časných ranních hodin vychutnat rušný noční život.

Hledáte na dovolené naopak více odpočinku? Rezervujte si tedy hotel ve městě Playa Taurito, Puerto Rico nebo Playa Amadores. Ačkoli je i v těchto místech dostatečné množství obchodů a možností pro zábavu, můžete tady najít klid v přírodě, v krásném okolí. Ideální místo pro vychutnání si nádherné dovolené! Samozřejmě si můžete v průběhu vaší last minute dovolené na Gran Canaria užívat mnoha dlouhých písčitých pláží tohoto úžasného ostrova.

Rezervujte si on-line last minute dovolenou na Gran Canaria

Kterékoliv středisko navštívíte, tam vás srdečně přivítají krásné pláže a modré moře. Věděli jste, že vás od této slunné destinace dělí pouze necelých pět hodin letu? Nyní si tedy můžete vybrat ze široké škály Gran Canaria last minute na Sunmix.cz a letět přímo za sluncem.

Last minute Gran Canaria
Last Minute
Všechny last minute