Last minute Lanzarote

Udělejte si last minute dovolenou na Lanzarote

Toužíte po odpočinku, krásných plážích a slunném počasí? Ať už během hlavní sezóny nebo v zimě, last minute dovolená na Lanzarote je ideální volbou. Díky stálým příjemným teplotám a zaručenému sluníčku se na levnou dovolenou na Lanzarote můžete vydat během celého roku.

Gran Canaria, Tenerife nebo Fuerteventura jsou další z Kanárských ostrovů, které by se vám mohli zalíbit, pokud hledáte dovolenou se stabilně krásným počasím.

Mnoho důvodů k návštěvě

Už jste někdy byli na Kanárských ostrovech? Pak z vlastní zkušenosti víte, jak je tam krásně. Sopečný ostrov Lanzarote má hodně co nabídnout, aby se vaše levná last minute dovolená co nejvíce povedla:

  • Krásné pláže, jako je Playa Blanca a Puerto del Carmen s příjemnými teplotami po celý rok.
  • Dostatek možností pro aktivní výlety, jako je pěší turistika, jízda na kole a různé vodní sporty.
  • Zajímavé kulturní památky, jako je malebné městečko El Golfo a Haria, které se nachází v takzvaném Údolí tisíce palem.
  • Rušný noční život a restaurace s chutným jídlem.

Obyvatelé Kanárských ostrovů jsou navíc vstřícní a velmi přátelští. V all inclusive střediscích se můžete nechat hýčkat a odpočívat celé dny. Dost důvodů na last minute zájezd na Lanzarote, nemyslíte?

Rezervujte si last minute Lanzarote se Sunmix.cz

Chcete si na poslední chvíli vybrat svoji dovolenou na Lanzarote? Pak se podívejte na naši nabídku last minute Lanzarote na Sunmix.cz. Máme pro vás nejlepší zájezdy, tak neváhejte a objednejte si již dnes svoji vstupenku na levnou dovolenou u moře!

Last minute Lanzarote
Last Minute
Všechny last minute