Last minute Tenerife

Objevte Tenerife

Nemáte rádi, když se na podzim brzo stmívá a láká vás užít si i v zimě teplé počasí a hřejivé moře? Rádi byste vyrazili na exotickou dovolenou k moři za levnější ceny? Láká vás dovolená mimo hlavní sezónu? Pokud jste alespoň jednou odpověděli kladně, pak si rezervujte last minute dovolenou na Tenerife.

Slunný ostrov Tenerife je největší ze sedmi Kanárských ostrovů a nabízí fantastické zážitky. Můžete relaxovat na pláži, ale také zažít aktivní dovolenou, každý si zde najde něco podle svého gusta. Levná last minute dovolená na Tenerife je díky tomu všemu už roky velmi populární u cestovatelů z celé Evropy. Sousedními ostrovy, které by vás také mohly zaujmout, jsou například Lanzarote, Gran Canaria nebo Fuerteventura.

Ideální pro milovníky slunce

Milujete slunce, moře a písek? Zažijte na vlastní kůži průzračnou vodu a nespočet písečných pláží na Tenerife. Užijte si krásné nebe a půvabný výhled na horskou scenérii v dálce, přitom si můžete vychutnat lahodné koktejly a gurmánské pochoutky. A večer se třeba jděte zabavit do rušného nočního centra Tenerife. V Costa Adeje najdete některé z nejlepších pláží a Playa de las Américas byla zase vždy oblíbená destinace mladých lidí. Vydat se na Tenerife na last minute dovolenou ještě nikdy nebylo tak jednoduché a levné.

Toužíte nejen po bronzovém opálení, ale také po aktivní dovolené? Sbalte si své pohorky a vydejte se na sever Tenerife. Tam se ocitnete třeba v rozlehlé zahradě s palmami, kaktusy, citrusy a banánovníky. Krajina je zde drsnější a hrubší, ale krásná ve všech ohledech. Během své last minute dovolené na Tenerife musíte určitě navštívit i Pico del Teide – nejvyšší horu ve Španělsku s nadmořskou výškou 3 718 m.

Pořiďte si levně last minute Tenerife

Už se vidíte na dovolené, jak sedíte na pláži na tomto krásném a rozmanitém ostrově? Podívejte se na širokou nabídku last minute zájezdů na Tenerife se Sunmix.cz. Neváhejte a kupte si už dnes svou vstupenku k moři na Tenerife!

Last minute Tenerife
Last Minute
Všechny last minute