Last minute Kypr

Kypr - mix východní a západní kultury

Kypr se nachází ve Středozemním moři a je podle mýtů rodištěm Afrodity, bohyně lásky. Ostrov je směsí východních a západních kultur. V minulosti patřil pod nadvládu egyptských, řeckých, římských i byzantských panovníků.

Na ostrově můžete obdivovat rozmanitost rostlin a živočichů, horskou krajinu, květinová pole, křišťálově čisté moře a bílé písčité pláže. Potřebujete dovolenou, ideálně hned? Last minute Kypr bude skvělou volbou!

Více než 300 slunečných dnů

S více než 300 slunečnými dny je Kypr ideálním místem pro dovolenou u moře po celý rok. Pro ty, kteří milují slunce a odpočinek, je ideální přímořské letovisko Paphos (někdy také Pafos). Paphos je okouzlující svou historií, nachází se zde muzeum Byzantské říše nebo královské hrobky, které patří na Seznam světového dědictví UNESCO. Milovníci golfu tu zase mohou objevit golfová hřiště. Dovolená na Kypru, ať už last minute nebo first minute, nabídne skvělé počasí a bohaté možnosti, jak strávit volný čas.

Malebné vesnice, potápění a party

Během své last minute dovolené na Kypru na chvíli opusťte město a vydejte se na prohlídku malebných vesniček na poloostrově Akamas. Zaplavte si ve Středozemním moři a objevte potopenou loď Zenobia u pobřeží Larnaky. Vrak lodi Zenobia patří mezi nejlepší potápěčské lokality na světě. Turistické letovisko Ayia Napa zase mezi nejzábavnější části ostrova Kypr. Bary a kluby jsou tu otevřené do časných ranních hodin. Všechny tyto krásy ostrova se vám teď nabízejí za skvělé ceny. Díky last minute slevám můžete zažít levnou dovolenou i na Kypru.

Vyberte si levný last minute na Kypr se Sunmix.cz

Na Kypr se můžete vydat v různá roční období podle toho, jaký typ dovolené byste nejraději podnikli. Letní měsíce od června až do září nabízejí ideální počasí na Kypru. Červenec a srpen jsou nejteplejším obdobím, a proto jsou společně s červnem a zářím obvykle vyhledávané pro pobytové zájezdy k moři.

Podzim a jaro se zase více hodí na poznávací zájezd na Kypr. V tomto období můžete svou dovolenou strávit třeba projížďkami po horách Troodos. A v měsících od ledna do poloviny března si můžete dokonce i zalyžovat na vrcholu Olympus. Kypr tak může být netradiční destinací pro zimní dovolenou. Prohlédněte si širokou škálu hotelů a letovisek a vyberte si již dnes svou levnou last minute dovolenou na Kypru rychle a snadno na Sunmix.cz.

Last minute Kypr
Last Minute
Všechny last minute