Last minute Maroko

Vždy slunečné Maroko

Africké klima Maroka zaručuje stálé slunečné a teplé počasí. Hlavní letní sezóna zláká na dovolenou v Maroku hlavně opravdové milovníky tepla. O něco příjemnější teploty pak naměříte i v září a říjnu. Maroko je proto ideální destinaci na levnou last minute dovolenou, na kterou se můžete vypravit i na podzim.

Pro brzkou dovolenou v květnu nebo červnu je Maroko také teplotně i srážkově perfektní, skoro nikdy tady totiž neprší. Navíc do Maroka nemusíte cestovat daleko.

Letoviska Agadir nebo Essaouira se nacházejí na pobřeží Atlantského oceánu a jsou obklopena rozsáhlými písčitými plážemi. Agadiru se dokonce přezdívá Perla marockého pobřeží a je v okolí jedním z nejoblíbenějších resortů. Zároveň nabízí i široké možnosti vodních sportů jako surfing nebo windsurfing.

Pohádkové Maroko

Přímo v Essaouiře zase můžete vedle krásných písčitých pláží navštívit i místa, kde se procházela samotná Khaleesi. Právě v tomto malebném marockém městě se totiž natáčel světoznámý seriál Hra o trůny (Game of Thrones).

Chcete raději zůstat na souši? Vyrazte na čtyřkolce nebo na velbloudu na výlet do pouště. Poznáte jak pobřeží, tak i vnitrozemní krásy Maroka. Nechte se pozvat na čaj v berberské vesnici a dozvíte se více o místním obyvatelstvu.

Hotely podél atlantského pobřeží se často podobají stavbám z příběhům Tisíce a jedné noci a v mnoha případech nabízejí relaxační wellness centra. Jen si to představte, uvolňující masáže, péče o obličej nebo zábaly. Některé hotely jsou dokonce vybaveny aqua parky. Děti (a nejen ty) si to určitě užijí!

Výlet do Marrákeše

Ať už hledáte dovolenou u moře na jednom z nejkrásnějších pobřeží Maroka nebo chcete na výlet třeba do Marrákeše, to vše vám můžeme nabídnout. Vydat se také můžete na last minute zájezd přímo do Marrákeše, kde můžete navštívit krásné náměstí Djemaa el-Fna. Zde se snoubí všechno - najdete zde obchody, pouliční umělce, vypravěče, hudebníky a dokonce i zaříkávače hadů.

Vyberte si Maroko super last minute se Sunmix.cz

Na naší stránce si můžete vybrat z těch nejlepších last minute zájezdů do Maroka. Populární last minute dovolené v Maroku nezůstávají v nabídce dlouho, proto nečekejte a kupte si svoji levnou dovolenou v Maroku ještě dnes.

Last minute Maroko
Last Minute
Všechny last minute