Last minute Mexiko

Mexiko je známé pro své krásné počasí, jemné pláže, palmy, křišťálově čistou vodu, pivo Corona a pro spoustu letovisek v Karibské pobřežní oblasti. Objevte vynikající mexické jídlo, mayské zříceniny a nebo noční kluby, které patří mezi nejlepší na světě. Dovolená v Mexiku i na last minute zhýčká každého turistu.

Užijte si levnou dovolenou v Mexiku

Bílé písečné pláže a pestré korálové ostrovy, tak vypadá pobřeží Mexika. Nejznámější destinací na tomto pobřeží je Cancún, kde si užijete mnoha nákupních center, hotelů a zábavních podniků. Křišťálově čisté moře a alabastrová písečná pobřeží patří mezi nejkrásnější na poloostrově Yucatan.

Riviéra Maya má nejvíce nedotčené pláže z celé země. Seznamte se zde s mexickou kuchyní v mnoha typických restauracích. Zašnorchlujte si u druhého nejdelšího korálového útesu na světě. Zajděte si na nákupy na Páté Avenue, odpočiňte si na luxisní pláži Xpu Ha nebo si zaplavejte v eko-archeologickém parku Xcaret. Za svoji dovolenou v Mexiku navíc díky last minute slevám zaplatíte méně než obvykle. 

Rezervujte si Mexiko last minute

Mexiko je díky tropickému počasí po celý rok oblíbenou prázdninovou destinací s příznivým klimatem. Nejlepší čas na návštěvu karibského pobřeží je od prosince do března, protože tato doba je mimo období hurikánů. Rezervujte si svůj super last minute pobyt do Mexika na Sunmix.cz a vydejte se na svoji exotickou dovolenou u moře!

Last minute Mexiko
Last Minute
Všechny last minute