Last minute Portugalsko

Last minute Portugalsko: Víno a golf

Portugalsko má bohatou minulost. Díky tomu na západním pobřeží Pyrenejského poloostrova najdete jak středověké vesnice, tak módní střediska na plážích. Je to země se šarmem, kde jsou kopce pokryté květinami a středověké hrady roztroušené podél pobřeží.

Jedním ze symbolů Portugalska je portské víno (také pod názvem jako Vinho do Porto, Oporto či Porto). Tento alkoholický nápoj je právem označován za nejslavnější portugalský výrobek. Portugalsko je také oblíbené díky svým golfovým hřištím a jejich rozmanitosti. Dovolená na last minute v Portugalsku tedy nabízí něco pro každého návštěvníka.

Aktivně nebo na pláži

Většina turistů míří do Portugalska na jižní pobřeží Algarve, a to kvůli teplejšímu klimatu a široké nabídce hotelů. Najdete zde tyčící se skalní útvary, zálivy, písečné pláže a klidné moře. Krása místního pobřeží je velkolepá a nabízí hodně možností k procházkám. Nejlepší dobou ke koupání je tady červenec a srpen. Červen a září ale nabízejí také vysoké teploty a slunečné počasí. Portugalska last minut tedy můžete bez obav zvolit i mimo hlavní sezónu a užít si tak levnou dovolenou díky sníženým cenám.

Last minute Madeira: Zahrada Atlantiku

K Portugalsku patří také ostrov uprostřed Atlantského oceánu - Madeira. Stále populárnější prázdninová destinace se díky teplému Golfskému proudu celoročně pyšní krásným jarním počasím. Teplota tady ani v zimě neklesne pod 18 stupňů a už Britové ostrov kdysi nazývali kvetoucí zahradou Atlantiku. Evropská a přesto tak trochu exotická destinace Madeira dokáže po celý rok nabídnout last minute zájezdy za výhodné ceny.

Rezervujte si last minute Portugalsko na Sunmix.cz

Vyberte si z široké nabídky last minute zájezdů do Portugalska na Sunmix.cz a odjeďte na dovolenou do Portugalska, na samotný západ Evropy, kdykoliv během roku. Přejeme vám příjemný zážitek!

Last minute Portugalsko
Last Minute
Všechny last minute