Last minute Rhodos

Rhodos - Slunce a kultura

Máte rušnou práci, hektická studia nebo z jiných důvodů už rychle potřebujete dovolenou v Řecku? Objednejte si last minute zájezd a hned se vydejte na Rhodos! Tento řecký ostrov vám nabídne lenošení na pláži, slunečné počasí, jemný písek pod nohama a koktejl v ruce. To všechno můžete získat s last minute slevou a pořídit si tak levnou dovolenou na Rhodosu.

Rhodos má bohatou historii, díky tomu zde najdete mnoho památek, které stojí za to navštívit. V hlavním městě Rhodos na vás čekají velké paláce, nádherné akvárium, památky středověké historie a krásný historický přístav. Na místě, kde kdysi stával bájný Rhódský kolos, vás uvítají majestátní sochy laně a jelena.

Jedna dovolená a dvojí moře

Nádherné písčité pláže jsou na Rhodosu samozřejmostí. Například na úplném jihu ostrova leží neobvyklá pláž Prasonisi. Setkávají se zde vody dvou moří, která Rhodos omývají. Egejské a Středozemní moře společně vytvářejí neobvyklé podmínky ke koupání. Klidné moře k plavání z jedné strany a rozvlněná hladina ke skotačení ze strany druhé. Vyrazit sem můžete třeba půjčeným autem. Žádná vzdálenost na ostrově není příliš velká. Můžete tady kempovat, vyzkoušet vodní sporty a také si půjčit veškeré vybavení na pláž.

Na druhé straně, v hlavním městě řeckého ostrova Rhodos, objevíte nejsevernější mys. Jeho písčité pláže nabízejí dvojí druh koupání. Na závětrné straně najdete zástupy lehátek, plážový servis a děti hrající si na březích klidného moře. Druhá strana nabídne lákavé vlny a dovádění v křišťálově čisté vodě.

Prohlédněte si vodopády nebo si zajděte na horskou túru. A věděli jste, že je staré město Rhodos zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO? Určitě byste ho měli alespoň jednou navštívit!

Objednejte si last minute dovolenou na Rhodosu ještě dnes

Vaše levná last minute dovolená na Rhodosu se dá snadno a rychle zakoupit na Sunmix.cz. Vyhledáme vám ty nejlevnější nabídky, abyste si svoji prázdniny naplánovali za tu nejlepší cenu. Prohlédněte si naši nabídku last minute na Rhodos a obejdnejte si svou dovolenou ještě dnes!

Last minute Rhodos