Last minute Španělsko

Slunce, koupání a flamenco

Španělsko je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací jižní Evropy. Nikoho to nepřekvapí, protože Španělsko má vše, co od skvělé dovolené u moře očekáváte. Okouzlí vás zde krásné pláže, nádherné scenérie, teplé podnebí, impozantní města, malebné vesničky i bohatá kulturní historie. Vyrazte na levnou last minute dovolenou do Španělska nebo jeďte na eurovíkend do Barcelony či Madridu.

Jemné písčité pláže a čisté moře vám nabídnou maximum koupání, které oceníte vy i vaše děti, pokud se vydáte na dovoelnou s celou rodinou. Večery se pak v temperamentním Španělsku nesou v rytmu flamenca a v příchutích tamních specialit a vín, která jsou vyhledávaná po celém světě.

Španělsko, třetí největší destinace

Ne náhodou láká Španělsko rok co rok tisíce Evropanů a je díky tomu třetí největší turistickou destinací na světě. Každoročně tak dokáže nabídnout nespočet zájezdů i na poslední chvíli s takzvanými last minute slevami. Cestovní ruch přispívá do španělské pokladny více než desetinou a patří k nejvýznamnějším ekonomickým odvětvím. Proto je Španělsko na své turisty připraveno a nabízí pohodlí, skvělou péči, kvalitní zázemí a bezpečí. Španělsko last minute letecky nebo i po silnici rozhodně stojí za vyzkoušení.

Ibiza, Mallorca a Menorca se zejména u českých turistů řadí k nejpopulárnějším last minute destinacím. Kromě Baleárských ostrovů ale země nabízí i rozmanité pláže lemující pevninské Španělsko. Od pobřeží Costa Brava, které leží u hranic s Francií, přes Costa Dorada, Costa Blanca až po úplně jižní Costa del Sol, které se téměř dotýká afrického Maroka.

Objednejte si Španělsko last minute se Sunmix.cz

Milujete slunce a chcete strávit celé odpoledne na pláži? Ať jste mladí, nebo starší, s rodinou, nebo sami, last minute dovolená ve Španělsku je přesně pro vás. S last minute pobyty si můžete užít krásné pláže, horké slunce a vynikající španělskou kuchyni za velmi atraktivní ceny. Už se nemůžete dočkat? Vyberte si svou levnou dovolenou ve Španělsku a vydejte se za sluncem!

Last minute Španělsko
Last Minute
Všechny last minute