Last minute Costa Brava

Dovolená, kterou si nemůžete nechat ujít

Chcete si užít tu pravou dovolenou u moře? Pak last minute dovolená na Costa Brava nesmí na vašem seznamu chybět! Na tomto populárním pobřeží najdete slunce, moře, pláže, zábavu a krásnou přírodu. Tady si užijete v každém věku! Zároveň můžete ale pořídit svou dovolenou levně. S last minute slevami se zájezd na španělskou Costa Bravu stává dostupným pro každého.

Relax i zábava

Odpočiňte si v Tossa de Mar, jednom z nejkrásnějších míst na východním pobřeží Španělska. Zajímá vás kultura? Nezapomeňte tedy navštívit Divadelní muzeum Salvadora Dalího ve Figueres, prý nejsurrealističtější stavbu světa, kde je sám umělec i pohřben. Tato stavba patří do tzv. Dalího trojúhelníku společně se zámečkem Púbol, který pořídil pro svou ženu, a Dalího expozicí v přímořském Port Lligat. Chcete se na své dovolené spíše pobavit s přáteli? Pak si užijete ve městech Llloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar a Callela. Jsou zde k navštívení četné bary, diskotéky a noční kluby, kde se zabavíte až do časných ranních hodin.

Mnoho středisek je zde situováno přímo na pláži, takže to k moři a lenošení na slunci nemáte daleko!

Super last minute dovolená na Costa Brava? Vyberte si z naší nabídky!

Přijde vám Costa Brava jako zajímavá destinace pro vaši dovolenou u moře? Chcete ještě tento měsíc sedět v letadle, které vás tam dopraví? Pak se podívejte na naší výhodnou nabídku Costa Brava last minute, sbalte a jeďte levně k moři!

Last minute Costa Brava
Last Minute
Všechny last minute