Last minute Costa del Sol

Last minute na Costa del Sol

Costa del Sol neboli Pobřeží slunce je nejjižnějším úsekem španělského pobřeží. Na tomto pobřeží máte vždy jistotu slunečného počasí. Mnoho golfových hřišť, krásné pláže, teplé slunce, přístavy a kultura Středomoří. To vše a mnohem více vám nabídne last minute na Costa del Sol. Neplánujte svoji dovolenou měsíce dopředu, vyrazte na Costa del Sol na poslední chvíli, když se vám to bude nejvíce hodit.

Zábavná dovolená u moře

V kouzelném zázemí španělské Andalusie se můžete podívat do slavných vesniček Mijas, Ronda a Maro. Chcete se chutně najíst? Na pláži naleznete mnoho barů a restaurací nabízejících lahodnou španělskou kuchyni. Na mnoha místech si zde můžete zahrát golf, golfových hřišť se zde nachází více než 60. Počasí na Costa del Sol navíc každého přivítá s otevřenou náručí. Jasná obloha a teplé počasí jsou tady jistotou.

V Torremolinos, Fuengirole, Marbelle či Benalmadeně najdete mnoho nočních klubů a barů, kde se zabavíte do časných ranních hodin a potkáte se s lidmi z celé Evropy. Dovolená ve Španělsku bude nezapomenutelná!

Rezervujte si super last minute na Costa del Sol online

Zalíbilo se vám Costa del Sol? Podívejte se na naši širokou nabídku last minute dovolených na Costa del Sol. Vše si můžete rychle a snadno rezervovat na našich stránkách a za chvíli už můžete sedět v letadle.

Last minute Costa del Sol
Last Minute
Všechny last minute