Last minute Ibiza

Mejdany i kultura na Ibize

Již od 60. let minulého století, kdy byly pláže objeveny vyznavači hippies a květinovými dětmi, je Ibiza známá díky své uvolněné atmosféře. Každý rok přijedou za zábavou na Ibizu miliony návštěvníků. Ačkoli je Ibiza známá díky svým mejdanům, stojí za zmínku, že části ostrova jsou zapsány na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Věděli jste také, že je na Ibize Obelisk korzárů, pravděpodobně jediný památník pirátů na světě?

Ibiza patří mezi Baleárské ostrovy a je to ostrov extrémů. Krajina je robustní, skalnatá, s malým množstvím srážek. Asi polovina ostrova je pokryta hustým lesem, zejména prakticky nedotčený severovýchod. Objevte krásu přírody, která vás na Ibize příjemně překvapí.

Zábava nebo rodina?

Ibiza je známá pro svou taneční hudbu a jako domov nejslavnějších světových klubů a kaváren. Většina nočních klubů ve městě Ibiza a San Antoniu, i včetně největšího světového klubu Privilege, má kapacitu 10 000 lidí!

Když se vzdálíte od turististického ruchu můžete stále objevit starou Ibizu. Například si pronajměte auto a jeďte se podívat na severovýchod Ibizy. Udělejte si výlet lesem a podél klidných pláží. Pro rodinnou dovolenou si můžete vybrat Santa Eulalia del Rio nebo jedno z malých plážových měst na severovýchodě.

Rezervujte si Ibizu last minute se Sunmix.cz

Už jste se přesvědčili, že Ibizu musíte navštívit a zažít její uvolněnou atmosféru? Nečekejte na příští rok a nakupujte super last minute zájezdy na Ibizu ještě dnes. Vychutnejte si tak už zakrátko slunce na ostrově plném oslav. Prohlédněte si náš velký výběr hotelů a letovisek. Během minuty si u nás můžete zařídit levnou last minute dovolenou na Ibize a pak si jen užívat!

Last minute Ibiza
Last Minute
Všechny last minute