Last minute Mallorca

Perfektní dovolená

Představte si, že se procházíte po bulváru na španělském pobřeží, kolem je příjemný shon a ulice jsou zdobené palmami. Při pohledu doleva vidíte mnoho barů a obchodů, kde se můžete občerstvit či koupit něco pěkného. Podíváte-li se doprava uvidíte modré moře a bílé pláže. Slunce krásně svítí a hřeje. Vítejte, jste na Mallorce.

Ať už výběr necháváte na poslední chvíli a rezervujete si last minute dovolenou na Mallorce nebo už máte dávno objednaný first minute zájezd, Mallorca splňuje vše, co vám zajistí úžasnou dovolenou.

Nudit se nebudete

Chcete na dovolené ležet na pláži, bavit se nebo cestovat za kulturou? S garancí nádherného počasí je Mallorca ideálním útočištěm pro každého. Na tomto ostrově si může milovník večírků užít v barech a nočních klubech, které najdete v oblastech El Arenal nebo Playa de Palma v hojném zastoupení.

Chtěli byste si dát přestávku a vydat se během své španělské last minute dovolené také na výlet? Nasedněte na historický vlak z hlavního města Palmy a vydejte se napříč ostrovem do města Soller. Zatímco vlak urazí 27kilometrovou trasu, vy se můžete kochat krásou horské krajiny. Je to nezapomenutelný zážitek.

Vydejte se na super last minute na Mallorcu se Sunmix.cz

Chcete si na poslední chvíli užít slunce a tepla a přitom mít levnou dovolenou? Pak si objednejte last minute zájezd na Mallorcu. Z tohoto ostrova ve Středozemním moři budete tak nadšeni, že se sem příští rok budete chtít vrátit.

Sunmix.cz nabízí všechny last minute zájezdy na Mallorcu za nejlepší cenu. Takže si můžete být jisti, že nikdy neplatíte více, než musíte, ať už jedete sami, s partnerem či rodinou. Vyberte si svoji last minute Mallorcu a leťte ještě tento měsíc za španělským sluncem!

Last minute Mallorca
Last Minute
Všechny last minute