Last minute Menorca

Dovolená pro celou rodinu

Na Menorce najdete mnoho hotelů se zaměřením na rodinné dovolené a na děti. Ostrov je menší než Mallorca a univerzálnější než Ibiza. Je to relativně klidné místo ve srovnání s ostatními ostrovy Baleár. Díky tomu si Menorca zachovala svůj tradiční půvab. Pláže na Menorce patří k těm nejlepším ve Španělsku a nabízí jak vodní sporty, tak klidné opalování. Chcete jet někam jinam než na Mallorku nebo Ibizu? Nečekejte už ani chvíli a vyhlídněte si svoji last minute dovolenou na Menorce.

Last minute Menorca: Ostrov nesčetných zátok

Na jižním pobřeží ostrova najdete nejdelší úsek písečné pláže, Son Bou. Kousek dál se nachází Cala Galdana, která je díky své krásné lokalitě nazývaná také jako Královna zátok. Severní pobřeží je skalnaté s hlubokými vodami, kde si užijí hlavně plavci a potápěči obdivující podmořský svět. Většina pláží má beach bar a nabízí velký výběr vodních sportů jako je parasailing nebo winsurfing.

Nejzelenější z Baleárských ostrovů

Na ostrově je díky vysoké vlhkosti vzduchu bujná vegetace a je proto často nazýván Zeleným ostrovem. Menorca je také organizací UNESCO vyhlášena světovou biosférickou rezervací. Projděte se přírodním parkem na Menorce a užijte si krásný výhled na Středozemní moře. Po parku se také můžete projet na kole. V hlavním městě Mahon můžete najít malebný přístav plný britské architektury, dědictví britské koloniální éry. Při západu slunce se můžete vydat na kouzelnou procházku podél nábřeží. Za návštěvu také stojí menší městečko Ciutadella na západní straně ostrova Menorca se zajímavou katedrálou.

Rezervujte si vaši last minute Menorca dovolenou se Sunmix.cz

Zaujala vás dovolená na Menorce? Můžete vyrazit okamžitě. Vyberte si se Sunmix.cz jeden ze super levných last minute zájezdů a zakrátko už si užívejte na sluncem zalitých plážích. Na naší stránce si můžete vybrat z bohaté nabídky pobytů za skvělé ceny. Tak neváhejte!

Last minute Menorca
Last Minute
Všechny last minute