Last minute Spojené arabské emiráty

Objevte sílu Emirátů

Spojené arabské emiráty nabízejí kousek exotického ráje uprostřed zimy.  Zkráceně také SAE nebo Emiráty jsou federací na Arabském poloostrově. Ze všech sedmi emirátů jsou zdaleka nejznámějšími Dubaj a emirát Abú Dhabi (též Abú Zabí), přezdívaný Perlou Perského zálivu.

Emiráty jsou vhodné pro dovolenou nejen v létě, ale i v zimě, když je v Česku chladné a nevlídné počasí. Objevte jejich nepředstavitelné bohatství, v němž se prolíná moderní svět s přetrvávajícími tradicemi.

Ropný stát jako turistická destinace

V posledních letech udělaly Emiráty obrovský krok vpřed a stávají se oblíbenou destinací v oblasti cestovního ruchu. Na dovolenou do Spojených arabských emirátů nebo přímo do Dubaje se můžete vydat po celý rok a bez problémů si můžete tento exotický zájezd koupit i na last minute. Veškeré vybavení hotelových komplexů odpovídá představám i toho nejnáročnějšího cestovatele.

Můžete se tady podívat na nejvyšší krytou lyžarskou halu na světě nebo na známou 828 metrů vysokou budovu Burdž Chalífa (Burj Khalifa) ze země nebo z horkovzdušného balónu. Nakupte si jako věčný suvenýr levné zlato na trhu v Dubaji a v Abú Dhabí nebo vyražte na pouštní safari.

Rezervujte si nejlepší last minute dovolenou do Spojených arabských emirátů

Spojené arabské emiráty jsou různorodou zemí, jež nabízí mnoho pláží, ale i impozantní města a krásnou přírodu.Vyberte si jeden z mnoha hotelů na Sunmix.cz a kupte si svou last minute dovolenou do Spojených arabských emirátů.

Máme pro vás nejlepší nabídku hotelů od moderních komplexů až po klasické stavby. Vyberte si již dnes last minute Spojené arabské emiráty a vydejte se do této fantastické země!

Last minute Spojené arabské emiráty
Last Minute
Všechny last minute