Last minute Dubaj

Dubaj – dovolená v luxusu

Dubaj, hlavní město stejnojmenného emirátu a zároveň nejlidnatější metropole v zemi, se z relativně neznámého města začal rozrůstat až v nedávné minulosti. Dnes je z něj nejžádanější destinace na Blízkém východě.

Dubaj se proslavil svými uměle vybudovanými ostrovy ve tvaru palem, věží Burdž Chalífa (Burj Khalifa), velkými nákupními centry a různorodými exotickými plážemi. Je ideální pro kombinaci dovolené u moře s poznáváním krás hlavního města. Vydejte se na jeden ze souků (bazarů) s kořením, kde si můžete vybrat z 1001 různých příchutí. Že už jste se rozhodli? Skvělé, svoji last minute dovolenou do Dubaje si můžete zařídit se Sunmix.cz právě teď.

Všestranný Dubaj

Dubaj jako univerzální město nabízí pro každého něco ať už na pobytový nebo poznávací zájezd. Kulturní aktivity v jednom se souků (bazarů) ve městě, přírodu v okolní poušti se safari, také se můžete naučit břišní tance nebo zkusit jízdu na velbloudovi. Největší nákupní centrum na světě je rájem pro všechny milovníky obchodů a další nezapomenutelnou atrakcí je tematickí aquapark Aqualand v Atlantis. A na první pohled se zamilujete i do odzbrojujících pláží s bílým pískem a tyrkysovým mořem, které navíc nejsou nikdy přeplněné. Vaše last minute dovolená směr Dubaj bude plná překvapení.

Rezervujte si last minute Dubaj se Sunmix.cz

Dubaj je rozmanitá destinace, kde můžete kombinovat odpočinek u moře s klasickým poznávacím zájezdem. Vyberte si last minute do Dubaje a vydejte se do jednoho z mnoha nádherných hotelů se Sunmix.cz. Neváhejte a kupte si svou dovolenou snů s last minute slevou.

Last minute Dubaj
Last Minute
Všechny last minute