Last minute Thajsko

Thajsko, země úsměvů

Thajsko je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Asii. Toto království je známo pro své úchvatné pláže, bohatou kulturu s mnoha chrámy, zlaté Buddhovy sochy, ale také pro svou kuchyni. Thajské pokrmy jsou oblíbené po celém světě.

Ať už hledáte dovolenou v Thajsku na last minute nebo s předstihem na first minute, tato exotická destinace vám zajistí perfektní prázdniny.

Staré město oproti moderní metropoli

Hlavní město Bangkok je jak městem historickým, tak i moderní metropolí. Vidět zde můžete královský palác nebo buddhistický chrám Wat Phra Kaeo. Metrem se dostanete do hektické Čínské čtvrti, lodí po kanálu Khlong navštívíte luxusní nákupní centrum. Bývalé hlavní město Ayutthaya je jakoby poseto chrámy, které jsou zapsány na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Pohádkové pláže

Pláže Thajska jsou báječné. Pobřeží lemují palmy rozpínající se kolem mělkého moře s korálovými útesy. V Thajsku zažijete tu pravou exotickou dovolenou, když se chcete podívat na tropické ostrovy a chcete si zaplavat v průzračném moři. Voda je zde teplá a podmořský svět úchvatný. Potápět se můžete naučit například na ostrově Koh Tao. U pobřeží jsou nádherné skalnaté zátoky a korálové útesy obývají všechny druhy ryb.

Vyberte si svoje last minute Thajsko se Sunmix.cz

Hledáte levnou last minute dovolenou do Thajska? Podívejte se na naši nabídku a ještě dnes si zařiďte pohádkový zájezd do ráje na zemi!

Last minute Thajsko
Last Minute
Všechny last minute