Last minute Djerba

Ostrov Djerba (někdy také Džerba) má řadu krásných hotelů a letovisek. Které jsou známé pro své krásné bílé pláže a čisté teplé moře. Chcete si užít pohádkovou dovolenou v Tunisku a ideálně co nejdříve? Last minute na Djerbu pro vás bude skvělým řešením!

Tropický ostrov

Představte si, že ležíte na pláži s palmami, které vám poskytují příjemný stín. Jediné, co slyšíte, je šumění moře a hudba z okolních kaváren. Nejslavnější pláže Djerby jsou Plage de Side Mahrès a Plage de la Seguia. Nečekejte na příští sezónu a vydejte se na last minute dovolenou na Djerbu ještě tento měsíc. Tuniský ostrov vám ale nabídne mnohem více než jen krásné pláže.

Golf, sport a rodinná dovolená

Golfoví nadšenci si mohou zahrát golf v jednom z několika zavlažovaných a pečlivě udržovaných golfových hřišť u severního pobřeží. Mnoho hotelů z last minute nabídky na Djerbě je vhodných také pro dovolenou s dětmi. Nabízejí dětské programy, bazény s vodními skluzavkami a zaručují tak zábavu pro ty nejmenší po celý den. Tuniská Djerba představuje možnost, jak strávit levnou a přitom nezapomenutelnou dovolenou.

Tunisko má dvě hlavní turistické oblasti. Kromě Djerby je to také oblast Hammamet.

Djerba a její zajímavosti

Hlavnímy středisky ostrova Djerba jsou Midoun Djerba a Zarzis. Hlavní město je Houmt Souk a rozhodně stojí také za návštěvu. Nachází se tam španělská pevnost Borj el Kebir, což v překladu znamená velká pevnost. V Houmt Souk vás jistě okouzlí medina a souk (bazar), kde si můžete nakoupit nejrůznější suvenýry.

Djerba last minute 

Přejete si vyrazit na last minute dovolenou na ostrov Djerba? Pak jste na správně adrese. Sunmix.cz vám zprostředkuje hotely s útulnými lázněmi a vy si tak užijete skvělou dovolenou za skvělé ceny. Prohlédněte si naši neustále aktualizovanou nabídku Djerba last minute a vyrazte za novými zážitky!

Last minute Djerba
Last Minute
Všechny last minute