Last minute Hammamet

Pociťte Středozemní moře v Tunisku

Turistické letovisko Hammamet na severu Tuniska má jedinečnou atmosféru. Útulné vesničky, kterým vévodí bílé domky s modrým zdobením, a pestré trhy s kořením, látkami nebo zeleninou dodávají dovolené příjemný nádech exotiky. K tomu si připočtěte krásné písčité pláže a klidné prohřáté moře a jste na dovolené v Hammametu, nejnavštěvovanějším tuniském letovisku.

Dalším osvědčeným tuniským letoviskem, které by se mohlo zalíbit i vám, je Djerba. Tuniský ostrov zaručí opravdu prosluněnou dovolenou a přitom na dosah od Evropy.

Hammamet: Rozmanitá dovolená

Mnoho turistů volí last minute Hammamet hlavně v létě, kdy jsou teploty nejvyšší, obvykle kolem 30°C. Počasí v Hammametu je ale příznivé i mimo hlavní turistickou sezónu. Příjemné, byť o něco nižší teploty nabízí letovisko i na podzim a na jaře.

V místním stejnojmenném zálivu najdete kromě letoviska Hammamet i další příjemná střediska, v nichž můžete také strávit pohádkovou dovolenou:

  • Sousse
  • Monastir
  • Port El Kantaoui
  • Mahdia

Více než jen pláže

Hammamet a Port El Kantaoui, jsou velká střediska, kde se pořád něco děje. Objevte kouzlo místních souků (bazarů) a pohostinnost domácích obyvatel, nebo prozkoumejte poušť na velbloudech či na čtyřkolce. Nechte se pozvat na čaj v berberské vesnici a užijte si tak kouzlo místní kultury. Nezapomeňte také navštívit monumentální El-Džem (El Djem), třetí největší amfiteátr na světě! A pokud vám záleží na komfortu a chcete se nechat hýčkat, v Hammametu a dalších letoviscích není problém vybrat si jeden z all inclusive hotelů, které jsou obvykle blízko pláže a nabízí skvělé zázemí.

Hammamet last minute

Pokud chcete vyrazit do Tuniska co nejdříve, věřte, že region Hammamet na last minute bude skvělou volbou. Níže si vyberte z nabídky těch nejvyhledávanějších hotelů na Sunmix.cz a zajistěte si dovolenou již dnes. Přejeme vám nezapomenutelnou dovolenou!

Last minute Hammamet
Last Minute
Všechny last minute