Last minute Turecko

Slunečná dovolená na pláži nebo za kulturou

Láká vás last minute dovolená ? Těšíte se k moři, ale ideálně chcete vyrazit levně? Co takhle zkusit Turecko? Se Sunmix.cz si můžete vybrat z řady last minute zájezdů do Turecka i na poslední chvíli. A můžete se těšit na krásné písečné pláže, skalnatá pobřeží s působivými horskými scenériemi a na několik staletí stará města.

Turecko last minute je pro každého, kdo má rád prosluněnou dovolenou u moře. Vyjeďte si třeba na populární Tureckou riviéru s nekonečnými písečnými plážemi, na Egejskou riviéru s jedinečnými antickými památkami nebo na Lýkijské pobřeží s neopakovatelnými zázraky přírody.

Zažijte pohostinnost Turecka

Na dovolené v Turecku poznáte opravdovou pohostinnost místních obyvatel. Orientální země na pomezí Evropy a Asie vás přivítá s otevřenou náručí, pohostí šálkem čaje, tradičními tureckými sladkostmi nebo si zde můžete užít relaxační masáž hammam.

Turecko nabízí řadu možností pro pestrou dovolenou, ať už jedete na dovolenou jako pár nebo s celou rodinou a dětmi. All inclusive střediska nabízejí zábavní aktivity, tradiční turecké lázně a ta nejchutnější jídla.

Vyberte si super last minute Turecko se Sunmix.cz

Last minute zájezd do Turecka vám nabídne kombinaci levné dovolené, krásných pláží s azurovým mořem, zaručeného teplého počasí a úchvatných přírodních a kulturních památek, jaké v Evropě nenajdete. Vše přitom na dosah. Letecká dovolená v Turecku vás nevyčerpá cestováním. Z Prahy jste v metropoli Istanbul za zhruba dvě a půl hodiny letu. Proto je Turecko last minute letecky nejlepší kombinací!

Kdo by se na last minute trmácel přes oceán, když na vás pohádkové destinace čekají i ve Středomoří? Vyberte si z nepřeberné nabídky tureckých letovisek na Sunmix.cz a třeba už příští týden se opalujte u Egejského nebo Středozemního moře v Turecku.

Last minute Turecko
Last Minute
Všechny last minute