Last minute Egejská riviéra

Chcete si užít koupání v moři, slunce a písečné pláže a přesto pořídit levnou dovolenou? Vyrazte do Turecka na last minute na Egejskou riviéru. Jihozápadní kout Turecka omývaný Egejským mořem nabízí zelenající se přírodu, horské vrcholky v pozadí a dokonalé pláže.

Egejská riviéra si zachovává méně masovou tvář než nejpopulárnější Turecká riviéra. Přesto zde najdete perfektní zázemí v luxusních hotelech, možnosti výletů na nedaleké řecké ostrovy Rhodos, Kos či Samos a nebo vodní sporty a poznávání památek.

Bodrum, Kusadasi nebo Gümbet

Last minute dovolená na Egejské riviéře má co nabídnout jak pro aktivní turisty tak i pro cestovatele, kteří preferují odpočinek. Slunečné a jasné počasí vám zaručí, že si přivezete perfektní opálení a dosytosti se nabažíte moře a vodních sportů.

Mezi nejvyhledávanější letoviska v oblasti patří Bodrum, Kusadasi nebo Gümbet. Vybírejte si tak mezi luxusními all inclusive resorty za zvýhodněné last minute ceny. Kromě plavání, potápění nebo wellness si můžete například také zahrát golf na udržovaných hřistích.

Last minute zájezd na Egejskou riviéru je vhodný pro starší zkušené cestovatele, rodinu s dětmi i pro mladé turisty. Egejské pobřeží vás okouzlí svými nádhernými zátokami, historickými památkami a úchvatnými horskými masivy. Další výhodou je cena, se Sunmix.cz bude vaše last minute dovolená na Egejském pobřeží vždy levná.

Příroda a průzračné moře

Když si vyrazíte do Turecka na Egejské pobřeží, můžete si být jistí, že budete zažijete nádhernou dovolenou. Najdete tam vše na jednom místě - průzračné modré moře v těsné blízkosti olivových hájů, borovicových lesů a impozantní skalní stěny. Pohled z rozlehlých pozvolných pláží je úchvatný bez ohledu na to, ve kterém z mnoha přímořských letovisek jste ubytováni. V blízkosti Egejské riviéry najdete i bájné město Efes. V něm stával jeden ze sedmi divů světa - Artemidin chrám, který zhruba 550 let před naším letopočtem postavili Řekové.

Last minute Egejská riviéra za nejlepší cenu

Rozhodli jste se už pro levnou dovolenou na Egejské riviéře na poslední chvíli? Pak si ji objednejte online ještě dnes na Sunmix.cz. Sbalte si kufry a leťte na svou nejlepší dovolenou do slunečného Turecka!

Last minute Egejská riviéra
Last Minute
Všechny last minute