Last minute Lýkijské pobřeží

Chcete vyrazit na levnou dovolenou do Turecka a vykoupat se v teplém Egejském moři? Last minute na Lýkijském pobřeží potom představuje ideální volbu. Jihozápadní cíp Turecka omývaný Egejským mořem sousedí s nedalekým řeckým ostrovem Rhodos a nabízí známá letoviska jako Marmaris, Icmeler, Daylan nebo Fethiye. Zato zelená zahrada Turecka je perfektní pro levnou letní dovolenou u moře.

Zažijte Turecko v celé své kráse

Vydejte se na last minute na Lýkijské pobřeží a zažijte Turecko v celé své kráse. Toto 400 kilometrů dlouhé pobřeží se svými odlehlými zátokami, úzkými plážemi a zelení je jedno z nejkrásnějších míst Turecka. Mezi další populární destinace v okolí patří Egejská riviéra a Turecká riviéra.

Během dovolené se můžete do sytosti bavit v jedném z mnoha barů a nočních klubů. Můžete zde také zkusit nejchutnější pokrmy přímo od tureckých šéfkuchařů a slunit se na krásné písečné pláži. Last minute Lýkijské pobřeží je proto ideálním řešením, pokud chcete na chvíli uniknout od denní rutiny a zároveň neutratit za dovolenou moc peněz.

Pro každého něco

Ať už hledáte jakýkoliv typ dovolené, Lýkijské pobřeží v Turecku dokáže potěšit každého cestovatele. Zažijete tady hodně zábavy hlavně v samotném centru města Marmaris, najdete zde mnoho restaurací, kaváren, barů, ale i památky jako je starověký amfiteátr.

Lýkijské pobřeží nabízí i další letoviska jako Icmeler, Dalyan a Fethiye, kde najdete odpočinek, krásné bazény a pláže vhodné i pro děti i vzrušující celodenní výlety ke známým tureckým památkám. Stejně tak řecké ostrovy Rhodos a Kos jsou od Lýkijského pobřeží jakoby kamenem dohodil.

Rezervujte si last minute Lýkijské pobřeží se Sunmix.cz

Hledáte levnou last minute dovolenou v Turecku? Zakupte si na poslední chvíli zájezd na Lýkijské pobřeží u Sunmix.cz. Takže můžete začít balit kufry již dnes a vyrazit na tu nejlepší dovolenou do slunného Turecka.

Last minute Lýkijské pobřeží
Last Minute
Všechny last minute