Last minute Turecká riviéra

Turecká riviéra patří mezi nejnavštěvovanější oblasti v Turecku. Jižní pobřeží, které omývá Středozemní moře, nabízí světoznámá prázdninová letoviska jako Alanya, Side, Lara, Belek, Kemer nebo Antalaya. Čisté moře, písčité pláže a vždy slunečné počasí láká na dovolenou na Tureckou riviéru turisty z celé Evropy.

Druhým turisty vyhledáváným regionem v Turecku je Egejská riviéra, jihozápadní kout Turecka omývaný Egejským mořem.

Počasí na Turecké riviéře

Břehy Turecké riviéry jsou přes Středozemní moře zhruba 500 kilometrů na dosah od pobřeží Afriky a slavného Egyptského města Káhiry. Díky jižní poloze Turecké riviéry počasí slibuje přes 300 slunečných dní za rok, přeháněk se nemusíte vůbec obávat a letní sezóna je zde výrazně delší oproti jiným evropským letoviskům.

First minute dovolená v květnu už nabízí teploty blížící se třicítce nebo také last minute na Tureckou riviéru v září a říjnu zaručí teplé počasí a příjemné koupání v moři. Pokud jste milovníci opravdových tropických teplot a toužíte po tom nejlepším opálení, vydejte se na zájezd na Tureckou riviéru i v červenci nebo srpnu, kdy teploty občas vystoupají i ke čtyřicítce.

Dovolená u moře i poznávání

Během last minute zájezdu na Tureckou riviéru si můžete užít nejen krásné pláže a azurové modré moře, ale Turecko nabízí mnoho kulturních památek. Objevte pozůstatky slavného řeckého města Perge nebo impozantní pohoří Taurus. Ve letovisku Side zase můžete navštívit pozůstatky starověkého římského města: římskou hlavní ulici, divadlo, náměstí Agora, lázně nebo chrám boha Apollóna.

Rodinná dovolená na Turecké riviéře

Opalování na jemné písčité pláži, osvěžení v luxusním bazénu nebo v křišťálově modrém moři, dobré jídlo, kdykoliv budete chtít, a zábavný program i pro vaše děti. To vše vás čeká na last minute dovolené na Turecké riviéře. Animátoři v hotelech celý den organizují programy pro ty nejmenší, vy si tak můžete odpočinout a vychutnat lahodné turecké drinky v jednom z barů.

Last minute Turecká riviéra se Sunmix.cz

Ideální počasí a perfektní turistické zázemí garantují, že je na Turecké riviéře last minute nabídka vždy k dispozici. Jestli jste až do dneška nenaplánovali letní dovolenou, ale přesto chcete vyrazit na poslední chvíli na zájezd k moři, nemusíte čekat na příští sezónu. Na Sunmix.cz si z přehledné nabídky ještě dnes vyberte a zaplaťte svůj vysněný last minute na Tureckou riviéru. Díky last minute slevám vám navíc Sunmix.cz zaručuje, že vám vždy nabídneme tu nejlevnější dovolenou.

Last minute Turecká riviéra
Last Minute
Všechny last minute