Lyžařské zájezdy

Každý druhý Čech se vydá na zimní dovolenou na horách. Patříte právě vy mezi tu polovinu národa, která zbožňuje lyžování nebo vás láká brázdění svahů na snowboardu? Svůj sen si můžete splnit s lyžařskými zájezdy do českých středisek nebo i do zahraničních lyžařských rezortů.

Lyžařské zájezdy na České hory

Mezi zimní klasiku patří lyžování na Českých horách. Ve prospěch tuzemských zimních dovolených mluví snadná dostupnost, domluvíte se svojí mateřštinou a k zaplacení vám postačí české koruny. Díky kulturní a jazykové dostupnosti jsou tradičně oblíbená i slovenská střediska v Tatrách, která tak často představují nejsnazší zahraniční dovolenou na horách.

Kam za sněhem v zahraničí?

Kam se ale vydat, když u nás nepadne ani vločka? Lyžařské zájezdy do Itálie a do Rakouska jsou jednoznačnými jedničkami na trhu zahraničích dovolených na horách. Lyžování v Alpách zejména láká nejvíce českých turistů, podle odhadů jich sem každoročně zamíří více než půl milionu.

Blankytná obloha, kvalitní sněhová pokrývka a desítky kilometrů sjezdovek na vás čekají na vaší zimní dovolené v Rakousku, Itálii nebo také ve Francii. Stačí se tedy rozhodnout, do které země vás to nejvíce táhne a pak je už jen na vás, jak váš lyžařský zájezd bude vypadat.

Můžete se vydat na plnohodnotnou dovolenou na celý týden, jestli cestujete do vzdálenějších destinací jakou může být Itálie. Nebo jen hned za hranice do sousedního Rakouska na prodloužený víkend. Lyžařské zájezdy do Itálie jsou vždy tahounem first minute předprodejů. Jestli raději s nákupem počkáte na aktuální předpověď počasí, last minute lyžování v Rakousku je vždy k dispozici a díky malé vzdálenosti jste tam za několik málo hodinek.

Lyžování v Alpách

Rozsáhlé pohoří Alpy se táhne napříč Evropou přes osm států. Od Monaka, Švýcarska, Lichtenštejnska, Německa, a Slovinska až po lyžařsky nejvyhledávanější Rakousko, Itálii a Francii. Pohodlné vleky a vyhřívané lanovky, perfektně upravený sníh, ubytování přímo na svazích vyloženě láká k lyžařskému zájezdu, ať už raději sportujete sami nebo preferujete lyžování s dětmi a celou rodinou. Alpské hotely počítají s každým návštěvníkem a pro všechny mají co nabídnout.

Zimní dovolená se Sunmix.cz

Ať jste fanoušky lyžování doma nebo daleko v cizině, máte rádi lyžařské víkendy nebo toužíte po dlouhém pobytu na horách, se Sunmix.cz najdete to pravé řešení. Nastavte si přesně podle sebe, jak má váš lyžařský zájezd vypadat, a už si jen vyberte tu nejvýhodnější cenu vaší dovolené.

Nejlepší Sunmix dealy i na FB