Best deal: Záruka nejlepší ceny

Co mi nabízí záruka nejlepší ceny?

Našli jste si svoji ideální dovolenou, ale vidíte, že stejný zájezd je na jiném webu levnější? Doplatíme vám rozdíl! Už nikdy neplaťte za dovolenou více, než musíte. Neúčtujeme si žádné rezervační poplatky. Se Sunmix.cz máte jistotu, že vždy nakupujete dovolenou za tu nejlepší cenu.

Podmínky Best deal záruky:

  • Záruka nejlepší ceny platí na identické zájezdy. To znamená, že jde o dovolenou pro stejný počet osob se stejným věkem. Musejí se shodovat data rezervace dovolené, data odjezdu a návratu, délka pobytu, cestovní kancelář, ubytování, typ pokoje, stravování, letiště, aerolinka i cestovní třída v letadle.
  • Chcete uplatnit svůj nárok na záruku nejlepší ceny? V ten samý den, co jste si rezervovali dovolenou se Sunmix.cz, nám pošlete e-mail s levnější nabídkou, kterou jste našli na jiném webu.
  • Jako důkaz nám pošlete printscreen a odkaz na levnější zájezd, abychom mohli porovnat rozdíl. Na printscreenu musí být zachycený poslední krok rezervace a konečná cena zájezdu tak, aby byly zahrnuty všechny součásti.
  • Žádosti, které nám přijdou později než v den rezervace dovolené, bohužel nemůžeme zohlednit.
  • Hned následující pracovní den zkontrolujeme váš odkaz a printscreen. Pokud cena na printscreenu nesouhlasí, potom není Sunmix.cz zodpovědný a není možné vyplatit rozdíl v cenách.

Stejné podmínky se vztahují i na případ, že jste si danou dovolenou zatím nezakoupili, ale přesto jste objevili identický zájezd za nižší cenu. Pošlete nám opět odkaz a printscreen zájezdů, které porovnáváte. A my se postaráme o to, abyste dostali svoji dovolenou za nejlepší cenu!

Best deal: Záruka nejlepší ceny