Německé a rakouské CK

Ročně na dovolenou s německou CK vyrazí nejméně sto tisíc Čechů. Proč jsou služby německých cestovek tak populární? A jak nají tu nejlevnější dovolenou v nabídce českých a německých cestovních kanceláří?

Exotická dovolená s německou CK 

Německo v porovnání s Českem představuje výrazně větší trh, tedy i větší nabídku a konkurenci. Rozdíl se projeví zejména v exotických dovolených. Širší nabídka zájezdů s německými CK je dostupná do zemí jako jsou Dominikánská republika, Spojené arabské emirátyThajsko nebo Maledivy, kam se vydáváme často v zimní sezóně, kdy je v Evropě příliš chladno na dovolenou u moře. Německé cestovky nakupují letenky a hotely v daleko větších objemech než ty české, mohou proto vyjednat lepší slevy a výhody.

Last minute s německou CK

 

Češi se na služby německých cestovek obracejí nejen mimo letní sezónu. Německé CK dokáží zprostředkovat zajímavou nabídku i výhodnou cenu se slevami na last minute zájezdy. Se zahraniční cestovkou můžete výrazně ušetřit. Pokaždé ale záleží na výběru destinace a termínu. Díky cestovní agentuře Sunmix.cz nemusíte složite pátrat po nejlevnější cestovní kanceláři. Sunmix vám vždycky vyhledá nejlevnější dovolenou z nabídky všech českých, německých i rakouských cestovek.

Dovolená: Odlety z Německa

Přestože německé CK nabízejí odlety zejména z německých letišť, najdou se i zájezdy z Vídně nebo přímo z Prahy. Pro obyvatele příhraničních oblastí se pak vyplatí vyrážet na dovolenou z Drážďan, Mnichova, Lipska, Norimberka nebo Vídně. Na druhou stranu početná rodina z Prahy dá zřejmě přednost odletu z ruzyňského letiště. Proto vždy na Sunmixu najdete výběr ze všech dostupných letišť. Pokud si raději chcete cestu co nejvíce zkrátit, vyhledejte si dovolenou z Prahy, Brna nebo Ostravy.

Při objednávání zájezdu si jednoduše vyberete letiště, které máte nejblíže a které vám vyhovuje. Nehledě na to, jestli je v Česku, Německu nebo Rakousku. Díky webu Sunmix.cz nemusíte navíc ovládat pokročilou němčinu, protože celá nabídka je v češtině a naši odborníci vám dokážou taky česky poradit přes telefon, chat nebo mail. 

 

Odlety z Německa
Odlet z německého nebo rakouského letiště se vám může hodit nejen, pokud bydlíte u hranic. Díky nižším cenám, vysokému komfortu i spolehlivosti se vám dovolená s německou cestovkou vyplatí.