O Sunmix.cz

Na Sunmix.cz najdete dovolené a zájezdy do celého světa. Sunmix.cz jako první skutečně online cestovní agentura v Česku zprostředkovává nabídku prověřených a důvěryhodných cestovních kanceláří. Pečlivě vybíráme dovolené u moře, eurovíkendy, poznávací zájezdy, exotické dovolené i zájezdy za lyžováním od českých, německých i rakouských cestovek. Úplná a přehledná nabídka na jednom webu zaručí, že nikdy nezaplatíte za dovolenou víc, než musíte. Vyberte si svoji dovolenou za nejlepší cenu.

Jak Sunmix.cz funguje?

Díky špičkové technologii máte se Sunmix.cz v reálném čase a online okamžitý přehled o tom, které zájezdy jsou k dispozici. Nemusíte chodit na pobočky nebo listovat mohutnými zastaralými katalogy. Online si dovolenou jednoduše vyberete, zaplaťte a můžete se začít balit. Navíc ceny, které vidíte, jsou vždy konečné. Už žádné skryté poplatky. Vše leží před vámi. Online, transparentně a bezpečně.

Mezinárodní zkušenost

Sunmix.cz se opírá o letitou zkušenost svých německých, holandských a českých partnerů. Jsme součástí jedné z největších německých společností v cestovním ruchu DER Touristik, která ročně přepraví na dovolenou kolem osmi milionů zákazníků. Kombinujeme holandské know-how online cestovní agentury Prijsvrij.nl, širokou německou nabídku zájezdů a vysokou kvalitu nejpopulárnější české cestovní kanceláře Exim tours. Jsme také členem prestižní Asociace cestovních kanceláří ČR. Vyberte si u nás z bohaté škály zájezdů a hotelů, které u jiných českých cestovek nenajdete. Staňte se spokojenými zákazníky Sunmixu podobně jako mnoho dalších.

Potřebujete poradit?

Váháte nad výběrem dovolené? Nejste si jistí, jakou zvolit destinaci, hotel nebo cestovku? S jakoukoliv otázkou se na nás můžete obrátit. V našem zákaznickém centru bleskově odpovíme na jakýkoliv váš dotaz po mailu nebo po telefonu. Ozvěte se!

DER_in_Europa

 

Sunmix.cz
Preistour s.r.o.
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2-Nové Město
 
IČO: 042 30 701
DIČ: CZ 042 30 701
Společnost je zapsaná v OR vedeném Městským
soudem v Praze - oddíl C, vložka 244505
 
č. ú.: 117758413/0300

IBAN: CZ52 0300 0000 0001 1775 8413