Recenze, hodnocení a reference od zákazníků

Recenze, hodnocení a reference od našich zákazníků

Přečtěte si, co Sunmix.cz říkají naši zákazníci a jaké s námi mají zkušenosti. Jaké máte zkušenosti se Sunmixem vy? 

Ohodnotit přes Google   Ohodnotit přes Seznam

Zákazníci Sunmix.cz na Trustpilotu

Spolupracujeme také s nezávislou recenzní stránkou Trustpilot, kde nás můžete ohodnotit. Hodnocení je opačné než to ve škole - 5 hvězd znamená maximální spokojenost, 1 hvězda nespokojenost.

Image result for trustpilot

"Spokojenost velká. Vstřícné jednání, ochota a rychlost. Vše sjednáno během chvíle a žádné průtahy. Velmi ochotný personál...můžu jen doporučit..."
Riana Chanova, Srí Lanka, Club Koggala Beach
1. 9. 2016

 

Výborné! / Excellent!
"Opravdu velká spokojenost. Paní Palová se nám opravdu věnovala, měli jsme specifické požadavky, jako wifi/internet na pokoji, protože pracuji online, a pomohla nám najít takové ubytování, abychom byli spokojení po všech stránkách!Mohu jen doporučit!
I am really sutisfied! Mrs Palová was really helpful. We had some specific needs, like internet on hotel room because I work online and she took the time and found us hotel that fully sutisfied our needs! I can recommend sunfix without any doubt."
Michaela Kototama, Turecko - Golden Sun
 4. 8. 2016
 
 
Spokojenost
"Dobré ceny, pohodlná stránka, velký výběr!"
Jan Slabý *****
22. 6. 2016

 

Super!
"Super web, žádná překvapení! Jasný a přehledný."
Jiří Kratochvíl *****
9. 8. 2016 

 

Hodnocení přes e-mail

Chtěli byste nám zaslat připomínku nebo názor? Můžete tak učinit taky přes náš e-mail jako například tito zákazníci. 

 

"Dovolená byla výborná, včetně odletu z Drážďan. Hotel Ormos Atalia již dobře známe, neb jsme tam již několikrát byli. Výborné jídlo, ubytování i ostatní služby byly na úrovni, jakou jsme si představovali. Zprostředkování zájezdu od vaší kanceláře bylo naprosto bez problémů. Děkujeme a počítáme, že i v příštím roce využijeme vašich služeb."
Jan M., Řecko - Ormos Atalia Village
4. 9. 2017

 

"Dobrý den, hotel i služby byly výborné. Celkově jsme byli moc spokojeni. Mockrát děkuji."
Robert H., Kuba - Iberostar Playa Alameda
15. 6. 2017

 

"Byli jsme s manželem moc spokojení. Bylo to úplně perfektní, všechno hodnotím za 10 – animaci, ubytování, čistotu, stravu, moře, kvalitu, chování personálu, prostě všechno bylo úplně nadstandardní, takže jsme byli moc spokojení, všechno fungovalo na čas i delegát, nenašla jsem jedinou chybičku. Takže mockrát vám děkuju za zprostředkování. (…) Určitě se v dohledné době, pokud budeme plánovat dovolenou, obrátím na vás."
Miroslava Š. 
7. 3. 2017, Egypt - Royal Tulip Beach Resort 

 

"Dobrý den, dovolená byla moc dobrá. Hodnotíme 10, krásné, čisté, prostě skvělé. Děkuji Tereze za výběr."
Antonín J., Turecko - Aria Claros Beach & Spa Resort
30. 9. 2016

 

"Dobrý den, naše ubytování v Holiday Island Resort & Spa hodnotíme jednoznačně 10 - nejlepší! Bungalov byl čistý, vzdušný. Skvělé je soukromí, které nabízí přístup k "osobním plážičkám" u každého bungalovu. Strava byla pestrá, velký výběr jak místních pokrmů, tak i západní kuchyně. Doporučujeme program all inclusive, protože platbou za nápoje by se pobyt dost prodražil a není jiná možnost než je zakoupit na místě. Hotel neměl animační program, sportovní vyžití a wellness však ano. Celkově se hodí pro ty, kteří touží po klidné dovolené, odpočinku bez davu dalších turistů a hlučných zábav. Personál byl velmi přátelský a vstřícný, ale nikoliv vlezlý. My jsme byli spokojeni maximálně a pokud se naskytne příležitost, rádi se vrátíme. A ještě bych chtěla poděkovat týmu Sunmix za zprostředkování, rychlost a vstřícnost při zajišťování pobytu.
Hezký den, Veronika Ž."
31. 3. 2017
 
 
"Dobrý den. 
Dovolená byla perfektní. Hodnocení 10. Pěkné, čisté ubytování, kvalitni kuchně s denní obměnou jídel, obsluha všude pozorná a milá. Animační týmy výborné.
Nemáme nejmenší připomínky k hotelu ani službám. Děkujeme za pěknou dovolenou."
Václav W., Egypt - Egypt - The Three Corners Sunny Beach Resort 
12. 4. 2017

 

Facebook

S touto cestovní agenturou jsem naprosto spokojená. Specialistka T. Seidlová je úžasná, vstřícná, ochotná jakkoliv vyhovět

Posted by Eva Víšková on Friday, July 21, 2017

 

Dnes jsem dokončil objednávku dovolené. Komunikace s CA SUNMIX byla fantastická. Mohu jen doporučit ***** Specialistka CA Sunmix p.T.Seidlová odvedla neskutečnou práci, vyhověla nám naprosto ve všem !!!!!

Posted by Jindřich Janků on Monday, July 3, 2017

 

Super!

Posted by Natálie Hlistová Marusenková on Wednesday, July 27, 2016

 

Krasna stranka a hlavne krasne obrazky

Posted by Bára Jurková on Saturday, August 6, 2016

 

Krasna

Posted by Renáta B Kišova on Tuesday, August 9, 2016