Rozlouskni to & Vyhraj

Jak to funguje?

Máme pro vás další soutěž o super ceny! Tentokrát musíte správnou číselnou kombinací otevřít zamčený trezor a cestovní voucher v hodnotě 2000 Kč je váš! Jak? Jednoduše! Na facebookové stránce Sunmix.cz - cestovní agentura najdete už teď obrázek zamčeného trezoru. K výhře vám stačí vymyslet správný kód k jeho odemčení a napsat ho do komnentářů pod obrázek. 

Aby byl váš tip platný, musíte zároveň dát "To se mi líbí" naší facebookové stránce Sunmix.cz - cestovní agentura. Hádat můžete do pondělí 29. května 2017 do 23:59.

Všem přejeme hodně štěstí!   

Přejít na Facebook

 

Podmínky soutěže Rozlouskni to & Vyhraj 2 000 Kč

Obecné

1. Tyto podmínky se vztahují k akci Rozlouskni to & Vyhraj. Účastník svoji participací potvrzuje, že si přečetl následující podmínky a souhlasí s nimi. 
2. Zůčastnit se mohou osoby v minimálním věku 18 let.

Účast a průběh soutěže

3. Abyste se mohli zúčastnit soutěže, je nutné dát “To se mi líbí” facebookové stránce Sunmix.cz – cestovní agentura.
4. Soutěž o cestovní voucher v hodnotě 2 000 Kč probíhá od 25. května 2017 do 29. května 2017 (do půlnoci), tipy zaslané po limitu nebudou započítány. 
5. Úkolem soutěžících je tipnout si správný kód k otevření zamčeného trezoru na facebookové stránce Sunmix.cz – cestovní agentura a svůj tip uvést v komentářích pod tímtéž obrázkem.
6. Započítán bude pouze jeden (první) komentář každého účastníka.
7. Vítězí ten komentář, který uvede správnou kombinaci čísel. Pokud bude více totožných komentářů, vybere tým Sunmix.cz náhodně jednoho vítěze. 
8. Jméno vítěze bude oznámeno na facebokové stránce Sunmix.cz – cestovní agentura nejpozději v úterý 30. května 2017

Výhra

9. Výhrou je cestovní voucher v hodnotě 2 000 Kč na zájezdy od cestovní agentury Sunmix.cz.
10. Cestovní voucher se vztahuje na všechny letecké zájezdy v minimální hodnotě 10 000 Kč s nejpozdějším datem odletu 31. 12. 2017, s výjimkou zájezdů od cestovní kanceláře Exim Tours.
11. Vítěz má 10 pracovních dnů na reakci, v opačném případě výhra propadá.

Dodatek

12. Eventuální dotazy, připomínky či stížnosti ohledně akce nebo o podmínek mohou být komunikovány na telefonním čísle: 800 4444 06 nebo na e-mailu kontakt@sunmix.cz.
13. Sunmix.cz si vyhrazuje právo ukončit soutěž kdykoliv bez udání důvodu nebo změnit pravidla soutěže, ceny či podmínky. Stejně tak měnit podmínky akce i v jejím průběhu bez předchozího upozornění.
14. V situaci, kdy není možné dodržet tyto podmínky, si Sunmix.cz vyhrazuje právo na rozhodnutí.

Pořadatel

15. Pořadatelem soutěží na Facebook stránce Sunmix.cz je společnost Sunmix.cz (obchodní firma: Preistour s.r.o.) IČO 04230701, se sídlem náměstí I.P. Pavlova 1785/3, Praha 2 – Nové Město, 120 00
16. Soutěž není nikterak sponzorována, spravována nebo přidružena k sociální síti Facebook. Účastník soutěže je srozuměn a bere na vědomí, že poskytuje své informace pořadateli soutěže a nikoliv sociální síti Facebook.